Українська хокейна ліга: цікаві сюрпризи на матчі-відкритті

0

У п’ятницю 14 вересня на Льодовій арені «Альтаїр» у Дружківці відбувся масштабний спортивний свято – старт нового сезону чемпіонату України з хокею.

Молодий український актор Ігор Логвин взяв участь у церемонії відкриття. Він подякував організаторам за можливість бути частиною відкриття нового сезону.

«Хочу подякувати організаторам за таку чудову можливість виступати перед такою кількістю глядачів, і до того ж у прямому ефірі! Для мене величезна честь бути частиною відкриття #uhl2018 в гостях у #hcdonbass , хлопці молодці ! Гідна перемога в новому сезоні!2. — написав він у своєму Facebook.

Українська хокейна ліга 2017/18 – 26-й в історії розіграш чемпіонату України з хокею.

У чемпіонаті візьмуть участь 6 професійних хокейних клубів: Білий Барс»(Біла Церква), ХК Вовки (Бровари), «Галицькі Леви» (Новояворівськ), МХК Динамо(Харків), Донбас (Донецьк), ХК Кременчук (Кременчук). Чемпіонський титул захищає Донбас.

У матчі-відкритті між собою зіграли «Донбас» і «Кременчуг». Право символічного вкидання отримав дворазовий володар Кубка Стенлі Руслан Федотенко.

Гравець, який би відкрив рахунок у матчі, став автором першої історичної шайби у новому сезоні УХЛ. Таким на 7-й хвилині гри став форвард «Донбасу» Сергій Кузьмик.

Однак втримати перевагу до першої перерви господарі не змогли. «Кременчуг» реалізував своє більшість зусиллями Віктора Тютченко.

Другий період «городяни» розпочали з швидкого голу, який, втім, не надто засмутив команду Юліуса Шуплера. На гол Артема Шиманського донецький клуб відповів влучними кидками Віктора Захарова, Володимира Романенка та Віталія Ляльки.

У третьому періоді «Донбас» почав грати більш обачно, чекаючи помилки суперника, та строго граючи біля власних воріт. Можна сказати, що команда Олександра Савицького помилилася, коли залишилася в меншості і дозволила супернику досить швидко реалізувати свою перевагу. Швидше за всіх у воріт Микити Гордюшина розібрався Андрій Денискін. До кінця матчу команди змогли порадувати уболівальників результативною грою, але господарі вже свого не відпустили.

Таким чином, чинний чемпіон України стартував у новому сезоні з перемоги в основний час над віце-чемпіоном країни.

«Донбас» – «Кременчуг» – 7:3 (1:1, 3:1, 3:1)

Шайби: 1:0 – Кузьмик, 06:25, 1:1 Тютченко – бол., 15:49, 1:2 – Шиманський (Тютченко), 20:48, 2:2 – Захаров, 27:27, 3:2 – Романенко, 38:00, 4:2 – Лялька, 39:00, 5:2 – Денискін – бол, 5:3 – Ворона (Гриценко), 48:07, 6:3 – Денискін (Смирнов, Лялька – бол.), 48:50 7:3 – Коренчук, 49:58.

Воротарі: Дьяченко – Гордюшин.